BURAK, Asansörde Kalite ve Güvenirliğin Simgesi

Hemen İletişime Geç

Burak Asansör

BURAK, asansörde kalite ve güvenirliğin simgesidir. Bu özelliğini yarım asırlık alt yapı tecrübesi ve mükemmel dünya teknolojisi çizgisinde inat ve sabırla, kaliteden ödün vermeden ilerlemesine borçludur.

     1971 yılında Genel Müdürümüz Sn. AHMET TEMTEK tarafından SAB-YEM Asansör olarak kurulmuştur. 1994’ün sonuna kadar başarılı bir şekilde hizmet veren şahıs firması, mahdumlarınında eğitimlerini tamamlamalarıyla 1995 yılından beri de BURAK ASANSÖR olarak sektöründe müşterilerine en iyi şekilde kaliteli hizmet vermektedir.

 BURAK, Hidrolik tahrikli asansör sistemi, makina dairesiz(dişlisiz makina), yüksek hızlı asansör sistemini Türkiye’de ilk uygulamaya koyan şirketlerin başındadır. Asansör sektöründeki teknolojileri yakından takip ederek, müşterilerini bilgilendirmektedir.

BURAK, doğru monte edilen, yerine zamanında teslim edilen, binanın tüm ömrü boyunca şikayete yol açmayan, sürekli bakımı yapılan, asansör ve yürüyen merdivenler üretip, piyasaya sunarak tam bir müşteri memnuniyeti sağlar.

BURAK, Ülkemizde, kendi konusunda her türlü tekniğin, sağlamlık ve estetiğin öncüsü olmak yolunda emin adımlar atmış ve insanların güven içinde kullandıkları adeta hayal alemine daldıkları üstün kaliteli asansörleri üretmiş ve bundan böyle de siz değerli dostların yardımıyla üretmeye devam edecektir.

BURAK’la tanışmak; Kalite ve Güvenle el sıkışıp çağı yakalamaktır.

Hemen İletişime Geç